









6 972 ₴
Термостійка та водостійка стільниця дозволяє використовувати цей стіл за призначенням, не турбуючись про те, що його поверхня буде пошкоджена гарячим або мокрим посудом. Стіл має довгу й широку стільницю та дві можливі висоти установки, а також мікрорегулювання кожної ніжки для того, щоб виставити стільницю горизонтально на нерівній місцевості. Bo-Camp Premium 118x78 cm у складеному вигляді є найбільш плоскою моделлю виробника, що робить його зручним при зберіганні. Для зручності транспортування передбачено пластикову ручку. Розкладний стіл Bo-Camp Premium 118x78 cm - повноцінний широкий стіл для комфортного розміщення шести-восьми осіб.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 7.80 |
| Вага (Кг) | 6.80 |
| Вид | Столи |
| Висота стільниці | 37/70 см |
| Габарити упаковки | 1190х800х50 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл — 1 шт.; Ніжки — 4 шт.; Сітка — 1 шт.; |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Алюміній |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад город |
| Вишукана | В наявності |
| Розміри | 1180х780х700 мм |
| Розміри стільниці | 118х78 см |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Сірий,Серый |
| Ціна | 6972.00 |
| МАКСИМАЛЬНА НАГРУЗКА, КГ | 25 |