









6 972 ₴
Шезлонг Bo-Camp Copa Rio — класична модель із перевіреною якістю, яка забезпечить максимальний комфорт на природі або вдома. Завдяки 4-рівневому регулюванню спинки ви легко знайдете ідеальне положення для відпочинку, чи то для читання, засмагання, чи спокійного сну. А компактні розміри у складеному стані і вага трохи більше 5 кг дозволяють взяти його у поїздку на пляж, природу чи дачу.
Каркас виготовлений із легкого, але міцного алюмінію, що гарантує довгий термін служби та зручність транспортування. Текстильна поверхня виконана з посиленого Oxford Polyester 600D — тканини, стійкої до зносу, вологи та ультрафіолету. Широка посадка і невелика висота сидіння забезпечують максимальний релакс і зручність.
Шезлонг легко складається до компактних розмірів для транспортування і зберігання. Ідеальний вибір для кемпінгу, дачі чи відпочинку на подвір’ї.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Bo-camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 6.60 |
| Вага (Кг) | 5.10 |
| Вид | Шезлонг |
| Висота сидіння | 36 см |
| Габарити упаковки | 870х730х170 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Шезлонг розкладний — 1 шт.; |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Полиэстер |
| Призначення | Для подорожей | кемпінгові | Сад город |
| Вишукана | В наявності |
| Розміри | 1750x720x360 мм |
| Розміри сидіння | 58х105 см |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Синій,Синий |
| Ціна | 6972.00 |
| МАКСИМАЛЬНА НАГРУЗКА, КГ | 100 |