









7 186 ₴
Розкладне крісло Bo-Camp Gordes L Pastel Blue з колекції Pastel поєднує сучасний зовнішній вигляд із продуманими функціями для вашого максимального комфорту. Широке та глибоке сидіння, м’яке наповнення, знімна подушка під голову — усе це створює справжнє відчуття релаксу. Витончене поєднання пастельно-блакитного текстилю з білим алюмінієвим каркасом дарує відчуття легкості та затишку.
Алюмінієвий каркас забезпечує легкість конструкції при збереженні високої міцності — витримує до 120 кг. Завдяки широкому і глибокому сидінню у кріслі буде комфортно навіть людям великої комплекції. Тканина Oxford Polyester з лляною текстурою має приємну на дотик поверхню та високу зносостійкість. Текстильна частина легко знімається й одягається на каркас, а завдяки блискавкам м’які підкладки сидіння, спинки та подушки можна виймати — це дозволяє зручно чистити або прати оббивку вручну.
Bo-Camp Gordes L — це крісло, яке перетворить ваш відпочинок на справжнє задоволення, де б ви не були: вдома, на дачі або на природі.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 5.50 |
| Вага (Кг) | 5.00 |
| Вид | Кресла |
| Висота сидіння | 41 см |
| Габарити упаковки | 1190х210х210 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Каркас; Сидіння, Подушечка, чохол із ручкою на блискавці; |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Полиэстер |
| Призначення | Для дому | кемпінгові | Сад городу |
| Вишукана | В наявності |
| Розміри | 960х870х750 мм |
| Розміри сидіння | 68х45 см |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Блакитний,Голубой |
| Ціна | 8982.00 |
| МАКСИМАЛЬНА НАГРУЗКА, КГ | 120 |