


2 286 ₴
Раніше складно було уявити, що стіл може опинитись серед спорядження туриста, проте сучасні конструкції та матеріали дозволили зробити стіл Uquip Liberty настільки ж легким, наскільки і компактним. Стіл швидко розкладається і в лічені секунди готовий до використання. Рибалки також по достоїнству оцінять цей столик, оскільки на ньому зручно розмістити необхідні снасті, і вони будуть перебувати під рукою.
На відміну від бюджетних варіантів, для виробництва столу Uquip Liberty використовується особливо міцний сплав алюмінію ALU7001-T6, який дозволив збільшити несучу здатність до 30 кг і позбутися побоювань вивести стіл з ладу надмірним навантаженням.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Uquip (Німеччина)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uquip |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 1.02 |
| Вага (Кг) | 0.96 |
| Вид | Столи |
| Висота стільниці | 41 см |
| Габарити упаковки | 580х70х70 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стільниця — 1 шт.; Каркас — 1 шт.; Чохол — 1 шт Інструкція — 1 шт.; |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Алюминий|Полиэстер |
| Призначення | Для трекінгу Kempingi | Рибне ловіння | туразм |
| Вишукана | В наявності |
| Розміри | 550х420х410 мм |
| Розміри стільниці | 55x42 см |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Сірий,Серый |
| Ціна | 2286.00 |
| МАКСИМАЛЬНА НАГРУЗКА, КГ | 30 |