








40 999 ₴
38 129,07 ₴
Особливості:
Ігрові лінії надруковані методом шовкографії
Стабільність ігрової поверхні - ніжки, що регулюються по висоті до 30 мм, забезпечують стабільну та рівну ігрову поверхню.
Легке транспортування - кожну половину стільниці можна переміщати на 4 поворотних коліщатках, що полегшує транспортування. Колеса з гумовим покриттям забезпечують стабільність і покращують мобільність, дозволяючи швидко позиціювати стіл.
Економія простору для зберігання - і нноваційний механізм складання SMS (Smart Manual System) ігрової поверхні за допомогою ручки, розташованої під стільницею дозволяє легко переводити стіл в складений стан, що запобігає перекиданню, дозволяє легко складати дві окремі половини столу, заощаджуючи цінний простір.
Безпека - автоматична система блокування запобігає випадковому відкриттю столу в складеному стані
- продукція виготовлена в Німеччині, що є синонімом високих стандартів і технологій. Цей знак є одним із найшанованіших у світі позначень походження товарів
Упаковка - для цілісністності товару під час транспортування, кожен стіл постачається в розібраному вигляді та повністю упакований у подвійний гофрований картон із внутрішнім посиленням.
У комплект постачання входить сітка для настільного тенісу з практичним затискним механізмом.
Умови використання і зберігання тенісних столів для гри в приміщенні ТМ Garlando: Стіл для настільного тенісу рекомендується розміщувати лише в сухих приміщеннях з вологістю до 60%, з гарною циркуляцією повітря. Слід уникати впливу сонячних променів і не експлуатувати на вулиці під сонцем та дощем. Не використовуйте мийні засоби на основі спирту, аміаку та інших корозійних речовин. Для кращого захисту столу від пилу, особливо під час тривалої бездіяльності, рекомендується використовувати захисний чохол. Ми рекомендуємо використовувати чохол для тенісного столу Garlando Waterproof Cover (2C4-127).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Застосування | для закритих приміщень |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8029975920610 |
| Артикул | 931532 |
| Артикул для відтворення на сайті | 931532 |
| Вага | 90 кг кг |
| Вага в упаковці | 100 кг |
| Вид | Столи |
| Габарити упаковки | 140x 156x 14 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Розміри у складеному вигляді (з сіткою): 184 x 66,5 x 187 см Розміри у складеному вигляді (без сітки): 152,5 x 66,5 x 187 см |
| Клас | Тренувальні |
| Колір поверхні стола | Зелений |
| Комплект поставки | Стіл <br /> Сітка |
| Конструкція | Складна |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Назва | Тенісний стіл Garlando Club Indoor Blue (C-613I) |
| Наявність сертифіката ITTF | Немає |
| Особливості | Бічна крайка 40 мм<br /> Режим для одного гравця<br /> Наявність коліщаток <br /> Сітка у комплекті |
| Регульоване натягування сітки | Є |
| Розмір | 274 x 152,5 x 76 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип кріплення сітки | Швидке кріплення |
| Товщина стільниці | 19 мм мм |
| Колір сітки | Чорний |
| Ціна | 34999.00 |