






25 099 ₴
Тенісний стіл Garlando Master Indoor 19 mm Green (C-372I) призначений для гри в настільний теніс у закритих приміщеннях. Ігрова поверхня виконана з високоякісного ДСП товщиною 19 мм із меламіновим покриттям і металевою крайкою по периметру. Модель надзвичайно стійка, завдяки конструкції з квадратними ніжками з металевих трубок 25х25 мм і подвійним горизонтальним з’єднувальним планкам. Чотири здвоєні транспортувальні колеса діаметром 128 мм, два з яких обертаються на 360°, суттєво полегшують переміщення столу за потреби. Тенісний стіл оснащений сіткою та тримачем для ракеток і м'ячів. Компактний пристрій автоматичного закривання мінімізує обтяження після того, як настільний стіл складено, а система SMS (Smart Manual System) дозволяє розблокувати стільниці одним рухом максимально швидко та безпечно. Складана конструкція з автоматичною системою блокування забезпечує зручне зберігання столу в домашніх умовах. Піднявши одну з половинок стільниці, тенісний стіл можна використовувати як для одиночних тренувань, так і для гри людьми з обмеженими можливостями. Стільниця забезпечує хороший відскок м'яча, а покриття антивідблиску дозволяє грати довше, не напружуючи очей. Тенісний стіл Garlando Master Indoor 19 mm Green (C-372I) відповідає Європейським стандартам безпеки EN 14468-1/2.
Особливості:
Тенісний стіл офіційних розмірів ITTF (Міжнародна федерація настільного тенісу).
Стіл призначений для гри в приміщенні та буде оптимальним вибором для інтенсивних тренувань
- продукція виготовлена в Німеччині, що є синонімом високих стандартів і технологій. Цей знак є одним із найшанованіших у світі позначень походження товарів
Зручність у користуванні - тенісний стіл обладнаний тримачами для тенісних ракеток та м'ячів.
Легке транспортування - транспортуйте тенісний стіл за допомогою 4-х здвоєних коліс Ø125 мм, два з яких обертаються на 360°, полегшують переміщення столу в складеному вигляді.
Ігрові лінії надруковані методом шовкографії
Сітку з кріпленням не потрібно знімати перед складанням столу. Є можливість регулювати натяг сітки.
Безпека - автоматична система блокування запобігає випадковому відкриттю столу в складеному стані
Система розблокування SMS (Smart Manual System) ігрової поверхні за допомогою ручки, розташованої під стільницею дозволяє легко переводити стіл в складений стан
Умови використання і зберігання тенісних столів для гри в приміщенні ТМ Garlando: Стіл для настільного тенісу рекомендується розміщувати лише в сухих приміщеннях з вологістю до 60%, з гарною циркуляцією повітря. Слід уникати впливу сонячних променів і не експлуатувати на вулиці під сонцем та дощем. Не використовуйте мийні засоби на основі спирту, аміаку та інших корозійних речовин. Для кращого захисту столу від пилу, особливо під час тривалої бездіяльності, рекомендується використовувати захисний чохол. Ми рекомендуємо використовувати чохол для тенісного столу Garlando Waterproof Cover (2C4-127).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Застосування | для закритих приміщень |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8029975921679 |
| Артикул | 931522 |
| Артикул для відтворення на сайті | 931522 |
| Вага | 72,5 кг кг |
| Вага в упаковці | 78 кг |
| Вид | Столи |
| Габарити упаковки | 158 x 12 x 142 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Розміри у складеному вигляді (з сіткою): 184 x 66,5 x 187 см Розміри у складеному вигляді (без сітки): 152,5 x 66,5 x 187 см |
| Клас | Тренувальні |
| Колір поверхні стола | Зелений |
| Комплект поставки | Стіл Сітка |
| Конструкція | Складна |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Назва | Тенісний стіл Garlando Master Indoor Blue (C-373I) |
| Наявність сертифіката ITTF | Немає |
| Особливості | Бічна крайка Контейнер для ракеток Наявність коліщаток Сітка у комплекті |
| Регульоване натягування сітки | Є |
| Розмір | 274 x 152,5 x 76 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип кріплення сітки | Швидке кріплення |
| Товщина стільниці | 19 мм мм |
| Колір сітки | Чорний |
| Ціна | 25099.00 |