


44 999 ₴
41 849,07 ₴
Силова станція Toorx Weightlifting Station WLX 90 (WLX-90) – це сучасне багатофункціональне обладнання, яке стане ідеальним вибором для домашнього використання.
Тренажер Сміта - це силовий тренажер, який використовується для виконання фізичних вправ з ізольованим рухом штанги. Він складається з грифа, закріпленого на сталевих рейках, завдяки чому штанга переміщається тільки вертикально. Він поєднує в собі безліч функцій, забезпечуючи комфорт та безпеку під час тренувань.
Клас тренажера: Home line (для домашнього використання)
Особливості:
Основні види вправ:
В комбінації з регульованою лавою Toorx Multipurpose Bench WBX 85:
Технічні характеристики:
Аксесуари в комплекті - 2 J-подібні тримачі, 2 опори для безпеки, ручка для вертикальної тяги, пряма ручка, турнік, тримачі для дисків діаметром 25 мм і 50 мм, 8 пружинних затискачів діаметром 49 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8029975808390 |
| Артикул | 931148 |
| Вага | 75,3 кг кг |
| Вага в упаковці | 81,9 кг |
| Вид | Мультистанція |
| Габарити упаковки | Коробка №1 - 213 х 42 х 14 см<br /> Коробка №2 - 117 х 43 х 20 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас | Home line (для домашнього використання) |
| Код виробника товару (MPN) | WLX-90 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Назва | Силова станція Toorx Weightlifting Station WLX 90 (WLX-90) |
| Призначення | Багатофункційні |
| Розміри | 192 х 135 х 220,8 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
| Ціна | 44999.00 |