









39 999 ₴
Мультистанція Toorx Multifunction Station MSX 50 (MSX-50) - універсальний багатофункціональний силовий тренажер для дому, за допомогою якого ви зможете підтримувати своє тіло в належній формі. Завдяки продуманій конструкції та комплектації додатковими пристосуваннями, на тренажері можливо виконувати багато різних силових вправ на всі групи м'язів. Дана модель має 70-кілограмовий набірний ваговий стек для достатнього рівня навантаження. Безперечна перевага фітнес-станції - її компактні розміри, що дозволяють користуватися тренажером навіть в умовах міської квартири.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8029975996318 |
| Артикул | 930470 |
| Вага | 126 кг кг |
| Вага в упаковці | 134 кг |
| Вид | Мультистанція |
| Габарити упаковки | Коробка 1 - 196 x 58 x 24,5 см<br /> Коробка 2 - 42 x 34 x 19 см<br /> Коробка 3 - 43 x 30,5 x 17,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Розміри сидіння - 37 x 33 x 5,5 см<br /> Розміри спинки - 67 x 32 x 5,5 см |
| Клас | Home line (для домашнього використання) |
| Код виробника товару (MPN) | MSX-50 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 125 кг |
| Назва | Мультистанція Toorx Multifunction Station MSX 50 (MSX-50) |
| Призначення | Багатофункційні |
| Розміри | 175 x 105 x 202 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип навантаження | Вантажноблокові |
| Ціна | 39999.00 |