









4 818 ₴
Пара пляжних крісел з низькою посадкою Uquip Sandy чудово підійдуть для відпочинку не лише на пляжі, але й в кемпінгу, на пікніку чи у дворі власного будинку. Попередньо вигнуті елементи каркасу забезпечують компактність в зібраному вигляді і стійкість крісла одночасно.
Невеличкі підлокітники мають накладку з EVA-піни і дають можливість відпочити рукам. Широкі регульовані по нахилу п'яти ніжок гарантують стійкість на будь-яких поверхнях, включаючи пісок. Міцний сталевий каркас витримує навантаження до 120 кг. Тому Uquip Sandy - не просто чергові пляжні крісла, а справді надійні і компактні розкладні крісла для відпочинку.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Uquip (Німеччина)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uquip |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 6.60 |
| Вага (Кг) | 3.00 |
| Вид | Кресла |
| Висота сидіння | 21 см |
| Габарити упаковки | 710х440х220 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Крісло — 2 шт.; Чохол із ручкою — 2 шт.; |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Матеріал конструкції | Поліестер Рипстоп |
| Призначення | Кемпінгові | Пляжні |
| Вишукана | В наявності |
| Розміри | 480х600х580 мм |
| Розміри сидіння | 41х52 см |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Блакитний,Голубой |
| Ціна | 4818.00 |
| МАКСИМАЛЬНА НАГРУЗКА, КГ | 120 |