






2 724 ₴
Продумане до дрібниць ультралегке похідне крісло Uquip Infinity має потовщений каркас, виготовлений з найміцнішого сплаву алюмінію ALU7075, та здатне витримати до 120 кг навантаження. Каркас збирається на стільки легко, що здається ніби всі його трубки самі стають на потрібне місце.
Крісло має дві достатньо містких кишені та бічні петлі де можна закріпити на карабінах кружку, або інші корисні і потрібні дрібниці. Якщо й цього не достатньо - спеціальні петлі на чохлі дозволяються закріпити його на каркасі і використовувати як містку кишеню на блискавці. В місцях прикладення найбільшої сили натягу текстильне сидіння посилене накладками з матеріалу Hypalon®. Зручний чохол на блискавці дозволяє легко прикріпити крісло до рюкзака зовні під час походу або подорожі.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Uquip (Німеччина)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uquip |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 1.50 |
| Вага (Кг) | 1.20 |
| Вид | Кресла |
| Висота сидіння | 40 см |
| Габарити упаковки | 460х150х150 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Крісло — 1 шт.<br/> Чохол на замку з ручкою — 1 шт.<br/> Стяжка на текстильній застібці Velcro — 1 шт. |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Полиэстер |
| Призначення | Для трекінгу | Для хайкінгу | Кемпінгові ловіння |
| Вишукана | В наявності |
| Розміри | 550х720х550 мм |
| Розміри сидіння | 46х30 см |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Сірий,Серый |
| Ціна | 2430.00 |
| МАКСИМАЛЬНА НАГРУЗКА, КГ | 120 |