









3 954 ₴
Продумане до дрібниць ультралегке похідне крісло Uquip Infinity Lounger має високу вентильовану спинку з м'яким валиком у верхній частині, що забезпечує навіть в похідних умовах високий рівень комфорту. Його попередньо вигнутий каркас, виготовлений з найміцнішого сплаву алюмінію ALU7075, має потовщений діаметр і здатен витримати до 120 кг навантаження.
Крісло має зручний сітчастий підстаканник, дві достатньо містких кишені, бічні петлі, та бічні петлі де можна закріпити на карабінах кружку, або інші корисні і потрібні дрібниці. Якщо й цього не достатньо - спеціальні петлі на чохлі дозволяються закріпити його на каркасі і використовувати як містку кишеню на блискавці. В місцях прикладення найбільшої сили натягу текстильне сидіння посилене накладками з матеріалу Hypalon®. Зручний чохол на блискавці дозволяє зручно прикріпити крісло до рюкзака зовні під час походу або подорожі.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Uquip (Німеччина)
Термін гарантії 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uquip |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 2.00 |
| Вага (Кг) | 1.70 |
| Вид | Кресла |
| Висота сидіння | 40 см |
| Габарити упаковки | 500х160х160 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Крісло (каркас, текстильна частина, підлокітники) — 1 шт.<br/> Чохол на замку з ручкою — 1 шт.<br/> Стяжка з текстильною застібкою Velcro — 1 шт. |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Полиэстер |
| Призначення | Для трекінгу | Для хайкінгу | Кемпінгові ловіння |
| Вишукана | В наявності |
| Розміри | 700х1030х800 мм |
| Розміри сидіння | 45х33 см |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Сірий,Серый |
| Ціна | 3540.00 |
| МАКСИМАЛЬНА НАГРУЗКА, КГ | 120 |