



10 926 ₴
Враховуючи наявність двох клапанів, повнорозмірний формат, однакову товщину по всьому периметру (а не заокруглену до країв форму, як у більшості аналогічних моделей), та коефіцієнт ефективної термоізоляції вище шести (R-value: 7.9), цей подвійний килимок з вагою менше 5 кг є одним з найлегших у своїй категорії подвійних килимків такої товщини. Застосована зональна концепція наповнювача Core Comfort Concept дозволяє зменшити вагу килимка, впевнено забезпечуючи належну термоізоляцію до -37 ° С. Оболонка килимка не ковзає, приємна на дотик і комфортна для сну. Самонадувні килимки Wechsel Teron в першу чергу покликані надати комфорт і забезпечити теплоізоляцію, проте одночасно є одними з найбільш технологічних.
Килимок укомплектовано окремим ручним насосом, до дозволяє, при необхідності, пришвидшити процес наповнення килимка повітрям. Перед першою експлуатацією новий килимок рекомендується розгорнути і залишити з відкритим клапаном на 12 годин для повного відновлення об'єму наповнювача. Надалі досить розгорнути килимок, відкрити клапан на 3-5 хвилин, після чого за 5-7 видихів довести пружність до бажаного рівня, надувши килимок через клапан.
Якщо Ви не ставите своєю винятковою метою придбання найлегшого спорядження, або спорядження, яке буде використовуватися найекстремальних умовах, але віддаєте перевагу функціональній і зручній екіпіровці, - тоді лінійка спорядження Wechsel Travel Line обов'язково приверне Вашу увагу. Зручність і функціональність були прийняті за основу при проектуванні кожного килимка лінійки Travel Line. А головна увага була приділена забезпеченню необхідних теплоізоляційних характеристик. Важливо, що для всіх туристичних килимків Wechsel лінійки Travel Line наведено показник термічного опору R-value, що є головним і єдиним показником ефективності килимка, який дозволяє порівняти різні килимки між собою.
Технічні характеристики:
Особливості:
Габарити і вага:
Комплектація:
Особливості експлуатації і догляду для подовження терміну використання:
Виробник: Wechsel (Німеччина)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wechsel |
| Користувальницькі характеристики | |
| R-Value | 7.1 |
| Верхній матеріал оболонки | Polyester 50D Stretch (еластичний поліестер) |
| Вага в пакованні, г | 4900 |
| Вага, г | 4600 |
| Вид | Каремати |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Кількість місць | 2 |
| Комплектація | Килимок Komпресійний ремінець Velcro | Ремкомплект | Чехол |
| Матеріал | Верхній матеріал оболонки: Polyester 50D Stretch, Матеріал наповнювача: PU Foam16кг/м3, Нижній матеріал оболонки: Polyester 75D Brushed |
| Матеріал наповнювача | PU Foam16кг/м3 (спінений перфорований поліуретан) |
| Призначення | Для високогір'я | Для трекінгу | Кемпінгові | туралізм | Експедиційні |
| Вишукана | В наявності |
| Нижній матеріал оболонки | Polyester 75D Brushed (поліестер із мікроворсом) |
| Розміри | 198×132×10 см |
| Розміри паковання | 72x23х27 см |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-вивідувач товару | Тайвань |
| Тип | Самонадувні |
| Товщина (мм) | 100.0 |
| Колір | Сірий,Серый |