









6 804 ₴
Не кожне розкладне крісло насправді здатне витримати навантаження в 200 кг, а Uquip Barry - здатне. Широке і глибоке сидіння, висока спинка, надійні підлокітники, сталеві з'єднання всіх елементів гарантують і забезпечують комфортний відпочинок людям високого зросту і повної комплекції.
Розбірна конструкція спинки дозволила зробити високе крісло не таким громіздким в зібраному вигляді, як більшість моделей на ринку. Невеличкий текстильний підстаканник дозволяє розмістити в ньому пляшку чи склянку. Спеціальний фіксатор крісла в розкладеному стані гарантує, що крісло не складеться випадковим чином.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Uquip (Німеччина)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uquip |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 9.20 |
| Вага (Кг) | 8.80 |
| Вид | Кресла |
| Висота сидіння | 90 см |
| Габарити упаковки | 1150х280х280 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Кресло; Чохол із ручкою; |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Матеріал конструкції | Полиэстер |
| Призначення | Кемпінгові | Рибна ловля |
| Вишукана | В наявності |
| Розміри | 700х860х1100 мм |
| Розміри сидіння | 56х42 см |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Блакитний,Голубой |
| Ціна | 6090.00 |
| МАКСИМАЛЬНА НАГРУЗКА, КГ | 200 |