









29 900 ₴
25 900 ₴
Батут Exit Silhouette 366 чорний - красивий, безпечний, довговічний, сучасний і прекрасно розроблений, без сумнівів, прекрасно виглядатиме у будь-якому саду або дворі будинку. Конструкція досить стійка і поставляється в комплекті із захисною сіткою, яка оснащена яскравою флуоресцентною зеленою блискавкою, щоб ви могли відразу побачити, чи правильно вона закрита. Батут має контрастний чорний матовий колір з включеннями яскраво-зелених акцентів, що робить його елегантним і привабливим.
До дрібниць продумана ергономіка і безпека, захисна сітка натягнута дуже міцно на зігнуті опори, тому у дітвори просто немає можливості заплутатися і впасти. Окрім цього сітка охоплює простір між захисним краєм і пружинами і коли діти стрибають їх ноги не торкаються пружин.
Рама і ноги батута з оцинкованого металу і покриті порошковою фарбою що допоможе уникнути корозії, а сам метал рами захищений спеціальним м'яким покриттям. Окремі елементи рами сполучені один з одним пружинними затисками, що б вони не могли розірватися під час стрибка. Захисний край завтовшки 20 мм і шириною 28.5 см
Ще одна відмітна особливість цього батута, яка свідчить про високу якість виробу, - верхня дуга, що утримує захисну сітку, надає виробу елегантнішому і практичному вигляду, запобігаючи провисанню сітки батута.
У батуті 72 пружини, які гарантують міцну прыжковую потужність і оптимальний прыжковый комфорт навіть після багаторічного використання.
Додатковою перевагою є те, що батути Екзит Силует можуть бути зібрані досить швидко і легко.
Основні характеристики:
Розміри по крайніх точках:
Мат для стрибків:
Пружини:
Захист на пружини:
Рама:
Захисна сітка:
Упаковка:
Цей продукт поставляється в 3 коробках загальною вагою 74 кг
Коробка - 1
Коробка - 2
Коробка - 3
Максимальна вага користувача - 130 кг
Максимально перевірена маса - 500 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Exit |
| Матеріал рами | Сталь |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Довжина | 391 см |
| Висота з сіткою | 267 см |
| Висота рами батута | 84 см |
| Стрибкова поверхня | |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Ширина стрибкової поверхні | 309 см |
| Довжина стрибкової поверхні | 309 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | Чорний кг |
| Діаметр батута | 366 |
| Категорія | 3-4м |
| Конструкція | 4 (шт.) |
| Максимальне навантаження | 500 |
| Особливості | Кругла |
| Розмір батута, см | 366 |
| Стан | 366 |
| Країна виробників | Нове |
| Тип сітки | Внутрішні |
| Колір | для будь-якого віку |