








4 050 ₴
Наступне покоління кемпінгових крісел Uquip встановлює ще вищі стандарти комфорту та функціональності завдяки сучасному матеріалу Air Mesh Comfort+. Цей тришаровий матеріал одночасно комфортний на доторк, міцний, і має м'яку внутрішню підкладку з пружної хвилястої поліестерової нитки, що є повністю повітрепроникною, та не злежується і не псується з часом на відміну від пінополіуритану чи пінополіетилену. Таким чином крісла з матеріалу Air Mesh Comfort+ є повністю дихаючими, мають відмінні теплорегулюючі властивості, не затримують воду та швидко сохнуть.
Uquip Roxy - це середнє за розмірами, дуже міцне і стійке крісло, завдяки широким пластиковим п'ятам ніжок, які регулюються під будь-який рівень нахилу рельєфу. Сталева конструкція каркаса без проблем витримує навантаження до 120 кг. Модель має спинку з хорошою підтримкою, завдяки чому може використовуватися, як крісло для обіднього столу на свіжому повітрі.
Додаткову зручність надають м'які підлокітники, складаний сітчастий підстаканник і відкривалка для пляшок. Крісло укомплектовано чохлом зі щільної тканини, який допоможе не тільки зберігати, але й зручно транспортувати його.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Uquip (Німеччина)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uquip |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 5.80 |
| Вага (Кг) | 5.50 |
| Вид | Кресла |
| Висота сидіння | 45 см |
| Габарити упаковки | 970х230х230 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Кресло; Чохол із ручкою; |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Матеріал конструкції | Полиэстер |
| Призначення | Кемпінгові | Рибна ловля |
| Вишукана | В наявності |
| Розміри | 580х630х900 мм |
| Розміри сидіння | 51х35 см |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Чорний,Черный |
| Ціна | 4050.00 |
| МАКСИМАЛЬНА НАГРУЗКА, КГ | 120 |