


1 899 ₴
1 766,07 ₴
Сушарка для білизни підлогова Colombo Jasper 40 (ST193/4) - це чудовий компроміс між необхідністю сушіння великої кількості одягу та економією простору. Конструкція постачається в зібраному стані вам потрібно закріпити тільки пластикові накладки. Модульна система забезпечує можливість розміщення сушарки в душовій кабіні або біля стіни, склавши одну сторону. Сушіння довгих речей не є проблемою для Colombo Jasper 40, закріпіть речі за верхню секцію та складіть нижні, які перешкоджають вільному звисанню. Загальна робоча довжина поверхні тридцять метрів, розрахована на максимальне навантаження до дев'яти кілограмів.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8003186101501 |
| Артикул | 931098 |
| Вага | 3,9 кг кг |
| Вага в упаковці | 4,3 кг |
| Габарити упаковки | 155 х 73 х 6 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Кількість стрижнів/трубок | 48 |
| Матеріал | Сталь з антикорозійним покриттям |
| Особливості | Багатоярусні |
| Робоча довжина поверхні | 40 м |
| Розміри | 152 x 70 x 66,5 см |
| Розміри у складеному вигляді | 152 x 70 x 2,5 см |
| Тип | Підлогові |
| Колір | Silver |