








5 916 ₴
Приставний господарський стіл Bo-Camp Otter 80x40 не призначений для трапези. Проте, перебуваючи у кемпінговому містечку тривалий час, переоцінити користь від цього столика складно. У нього можна скласти весь посуд, а нагорі розмістити інше корисне кухонне приладдя або напої, поставити приготовлену їжу, перед тим як подати її за обідній стіл. Стіл має 3 регулювання по висоті (31/55/68 см), завдяки чому є вельми універсальним. Ніжки столу можна відрегулювати на нерівній поверхні за допомогою гвинтів. Крім того, стіл дуже компактний у складеному положенні, завдяки знімним ніжкам, складаный стільниці, і знімному дну шафки.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 4.25 |
| Вага (Кг) | 4.00 |
| Вид | Столи |
| Висота стільниці | 31/55/68 см |
| Габарити упаковки | 420х420х90 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл — 1 шт.; Ніжки — 4 шт.; Текстильна шафка — 1 шт.; Знімні пластини дна текстильної шафки — 2 шт. |
| МАКСИМАЛЬНА НАГРУЗКА, КГ | 50 |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | МДФ|Полиэстер |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад город |
| Вишукана | В наявності |
| Розміри | 800х400х680 мм |
| Розміри стільниці | 80х40 см |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Ціна | 4680.00 |