





38 499 ₴
35 804,07 ₴
Бігова доріжка Everfit TFK 355 Slim (TFK-355-SLIM) ідеально підходить для домашніх тренувань. Завдяки складаній конструкції та транспортувальним колещатам її легко переміщувати та зберігати навіть у невеликому приміщенні. Ця модель оснащена потужним двигуном та сучасними функціями для комфортних і продуктивних занять спортом. Бігова доріжка надійно фіксується на підлозі завдяки стійкій рамі та нековзним опорам, забезпечуючи максимальну стабільність навіть під час інтенсивних тренувань.
Особливості:
Характеристики:
Рекомендації з експлуатації тренажерів Everfit: З метою уникнення передчасного зносу або несправності, регулярно здійснюйте профілактичні перевірки тренажерів. Регулярно перевіряйте та змащуйте рухомі частини (напрямні, підшипники). Використовуйте спеціальні мастила для спортивного обладнання. Перевіряйте стан кріплень, болтів та інших деталей. У разі ослаблення – негайно затягніть їх. Для правильної установки та експлуатації бігової доріжки, велотренажера, гребного тренажера, орбітреку - використовуйте килимки під тренажер відповідного розміру Toorx Exercise Machines Mat.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Everfit |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8029975960487 |
| Артикул | 931215 |
| Вага | 48 кг кг |
| Вага в упаковці | 55 кг |
| Габарити упаковки | 170 x 76,5 x 26 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Тримач для телефону/планшету <br /> Складана конструкція <br /> Товщина бігового полотна - 1,6 мм<br /> Сенсорні датчики вимірювання пульсу |
| Зміна кутів нахилу | 3% |
| Клас | Home line (для домашнього використання) |
| Кострукція | Портативні <br /> Складані |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна швидкість | 14 км/год |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Особливості | Амортизація <br /> Транспортувальні ролики <br /> Аварійний ключ <br /> Вимірювання пульсу <br /> Компактність |
| Пікова потужність | 2,75 к.с. |
| ПОКАЗАННЯ ДИСПЛЕЮ | Швидкість <br /> Пульс <br /> Дистанція <br /> Час <br /> Калорії <br /> Поточна програма тренування |
| Потужність двигуна | 1,75 к.с. |
| Програми | 12 попередньо встановлених програм |
| Розміри в робочому вигляді | 163 x 75 x 143 см |
| Розміри в складеному вигляді | 25 x 75 x 159 см |
| Регулювання кута нахилу | Електричне |
| РОЗМІР БІГОВОГО ПОЛОТНА | 127 х 42 см |
| Система амортизації | 12 амортизаційних подушок |
| Тип | Електричні |
| Товщина деки | 1,6 мм |