



4 499 ₴
4 184,07 ₴
Степер Everfit STEP UP — компактний тренажер, який стане вашим надійним партнером у досягненні спортивних цілей прямо вдома. Створений для імітації підйому сходами, цей степпер допоможе ефективно зміцнити м'язи ніг, покращити витривалість та спалити калорії.
Вправи для Stepper STEPUP:
Особливості:
Технічні характеристики:
Максимальна вага користувача: 100 кг.
Гальмівна система: гідравлічний циліндр.
Рух: вертикальний.
Функції: кількість кроків/хв, калорії, час, загальна кількість кроків, автоматичний режим (scan).
Регулювання: висота кроку.
Розміри педалей: з протиковзким покриттям.
Розміри тренажера: 420 x 323 x 196 мм.
Вага тренажера: 7,5 кг.
Вага в упаковці: 8,5 кг.
Розмір упаковки: 40,5 x 35 x 44,5 см.
Рекомендації з експлуатації тренажерів Everfit : З метою уникнення передчасного зносу або несправності, регулярно здійснюйте профілактичні перевірки тренажерів. Регулярно перевіряйте та змащуйте рухомі частини (напрямні, підшипники). Використовуйте спеціальні мастила для спортивного обладнання. Перевіряйте стан кріплень, болтів та інших деталей. У разі ослаблення – негайно затягніть їх. Для правильної установки та експлуатації бігової доріжки, велотренажера, гребного тренажера, орбітреку - використовуйте килимки під тренажер відповідного розміру Toorx Exercise Machines Mat.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Everfit |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8029975970271 |
| Артикул | 931213 |
| Вага | 7,5 кг кг |
| Вага в упаковці | 8,5 кг |
| Вимірювання пульсу | Немає |
| Габарити упаковки | 40,5 x 35 x 44,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Клас | Home line (для домашнього використання) |
| Код виробника товару (MPN) | STEPPER-STEPUP |
| Конструкція степера | Класичні |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість програм | Немає |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Особливості | Гідравлічна гальмівна система <br /> Регулювання висоти кроку <br /> Компактність <br /> Дисплей <br /> Педалі з протиковзким покриттям <br /> Ніжки для фіксації |
| Педалі степера | Нековзні |
| Харчування тренажера | Батарейки |
| ПОКАЗАННЯ ДИСПЛЕЮ | Кількість кроків за хвилину <br /> Калорії <br /> Час <br /> Кількість кроків загалом |
| Програми | Немає |
| Розділ | Степери |
| Розміри | 42 x 32,3 x 19,6 см |
| Рівні навантаження | Безступінчата система |
| Система навантаження степера | Два гідравлічних циліндра |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Степер |
| Транспортувальні ролики | Немає |
| Хід педалей степера | Незалежний |
| Ціна | 3999.00 |