



27 999 ₴
Телескоп Bresser Messier AR-90/900 EXOS1/EQ4 з сонячним фільтром (4790907) чудово підходить для початківців у астрономії та забезпечує захоплюючі нічні спостереження. Завдяки апертурі 90 мм він пропонує виняткову деталізацію місячних кратерів, кілець Сатурна, Великої червоної плями Юпітера. У комплекті йде високоякісний сонячний фільтр для безпечного спостереження за сонцем.
Телескоп оснащений екваторіальним монтуванням з тонким регулюванням по обох осях, стабільним штативом з нержавіючої сталі та адаптером для смартфона. Телескоп легко налаштувати й використовувати, що робить його ідеальним вибором для тих, хто хоче досліджувати космос.
Особливості:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bresser |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4007922199153 |
| Артикул | 930860 |
| Вага | 10,7 кг кг |
| Вага в упаковці | 14,6 кг |
| Видошукач | Оптичний 6х30 |
| Відносний отвір | 1:10 |
| Габарити | Розміри телескопа - 1000 х 1000 х 1650 мм<br /> Розміри оптичної труби - 91 х 900 мм |
| Габарити упаковки | 109,5 х 33 х 22,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гранична зоряна величина | 12.3 |
| Збільшення | 35х - 180х |
| Комп'ютерне наведення | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимально корисне збільшення, крат: | 180 |
| Монтування | Екваторіальне |
| Оптична конструкція | Рефрактори |
| Посадковий діаметр окуляра | 31,7 мм |
| Просвітлення | Багатошарове (Multi-coated) |
| Роздільна здатність | 1,45 секунди |