



3 249 ₴
3 021,57 ₴
Драбина Rolser Taburete M/10 UNE 2 щаблі Antracita (MET003-1021) - надійний помічник в домашньому господарстві. Дана модель має два широкі щаблі з протиковзним покриттям. Конструкція обладнана захистом від випадкового складання та розрахована на максимальне навантаження до 150 кг. Опорні ніжки з пластиковими накладками для більшої стійкості на слизьких поверхнях. Драбина сертифікована відповідно до європейського стандарту якості UNE EN-14183.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8420812945573 |
| Артикул | 930801 |
| Вага | 4,7 кг кг |
| Висота майданчика | 47 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в розсунутому стані | 75 см |
| Довжина в складеному стані | 79 см |
| Загальна висота | 75 см |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Кількість щаблів | 2 |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Робоча висота | 247 см |
| Тип | Драбини |
| Ширина | 45 см см |