




2 699 ₴
Драбина Rolser Taburete M/10 UNE 2 щаблі Negro (MET003-1023) - надійний помічник в домашньому господарстві. Дана модель має два широкі щаблі з протиковзним покриттям. Конструкція обладнана захистом від випадкового складання та розрахована на максимальне навантаження до 150 кг. Опорні ніжки мають пластикові накладки для більшої стійкості на слизьких поверхнях. Драбина сертифікована відповідно до європейського стандарту якості UNE EN-14183.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8420812007486 |
| Артикул | 930475 |
| Вага | 4,7 кг кг |
| Висота майданчика | 47 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в розсунутому стані | 75 см |
| Довжина в складеному стані | 79 см |
| Загальна висота | 95,5 см |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Кількість щаблів | 2 |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Робоча висота | 247 см |
| Тип | Драбини |
| Ширина | 45 см см |