








6 299 ₴
Дошка для прасування Rolser K-Surf Black Tube Negro (K07002-1023) - інноваційний дизайн та широкий функціонал з турботою про природу. Виготовлена із переробленого технічного полімеру з додаванням металевих мікрочастин. Перфорована основа робочої поверхні запобігає утворенню конденсату та підвищує стійкість до впливу високої температури. Модель регулюється по висоті в одинадцяти положеннях і обладнана автоматичним фіксатором. Сталеві ніжки з антикорозійним покриттям чорного кольору мають пластикові накладки, які запобігають ковзанню та зменшують шум. Чохол дошки виконаний зі стовідсоткової бавовни з флісовою підкладкою та спеціальним захисним покриттям. Дошка для прасування Rolser K-Surf Black Tube Negro (K07002-1023) комплектується окремою силіконовою підставкою під праску.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Тип | Дошка для прасування |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8420812980215 |
| Артикул | 930458 |
| Вага | 6 кг кг |
| Висота | Від 58 до 96 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Матеріал | Термопластик + сталь |
| Особливості | Підставка для праски<br /> Перфорована основа <br /> Регулювання за висотою |
| Розмір | 149х 44,5 см |
| Розміри у складеному вигляді | 149х 44,5х 7,5см |
| Колір | Negro |