









5 920 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21 кг кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 75.8 x 48 x 45 |
| Максимальна температура нагрівання води | 75 °C |
| Обсяг ємності для води | 80 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Час нагрівання | 3 /12 хв /12 хв |