









6 699 ₴
Валіза Heys Xtrak (S) Black (10103-0001-21) виготовлена з легкого полікарбонатного композиту чим забезпечено міцність, легкість і довговічність, щоб надати вашим речам найкращий захист. Найбільш уразливі, кутові частини валізи, захищені додатковими протиударними, металевими накладками. Ергономічна система висувної телескопічної ручки з кнопковим фіксатором дозволяє відрегулювати висоту висувної ручки для додаткової зручності та комфорту користувача.
Основне відділення має розділювач на блискавці з двома сітчастими кишенями та два еластичні ремені для фіксації речей, що закріплюються застібкою. Валіза обладнана фірмовим кодовим замком з функцією митного огляду TSA та чотирма спареними повно поворотними колесами з можливістю незалежного розвороту кожного колеса на 360°. Системою передбачено рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що своєю чергою сприяє плавному коченню та маневровості валізи. Є можливість збільшити корисний об єм валізи до 20% завдяки наявності розширювального клапана.
Особливості:
Чотири незалежні колеса, що обертаються на 360°.
Об'єм: 44 л (з відкритим розширювальним клапаном 53 л).
Висувна телескопічна алюмінієва ручка з фіксатором на два положення.
Внутрішня перегородка між відділеннями на фастексах має додаткову кишеню на блискавці.
Кодовий замок з функцією митного огляду TSA (Transportation Security Administration).
Ручки з гелевою вставкою у верхній та бічній частині валізи для зручності транспортування у вертикальному та горизонтальному положенні.
Компресійні ремені для фіксації багажу всередині валізи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heys |
| Тип | Валіза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 925194 |
| Вага в упаковці | 4,2 кг |
| Вага | 3,7 кг кг |
| Габарити | 53 x 39 x 23 см |
| Габарити упаковки | 58 х 42 х 26 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал для корпусу | Поликарбонат |
| Об'єм, л | 44 |
| Особливості | З висувною ручкою<br /> З кодовим замком<br /> На 4-х колесах<br /> Ручна поклажа |
| Розмір | Ручна поклажа (до 50 л) |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Black |
| Штрихкод | 665556028238 |