




3 493 ₴
це лонгборд для карвінгу, розроблений надихаючись пляжами і палючим сонцем і має відповідний принт, що нагадує про чудові літні дні.
Конструкція лонгборда передбачає 7 шарів дерева, зовнішні виконані з бамбука, а внутрішні з російського клена. В результаті борд трохи легше ніж аналоги виконані тільки з клена, і при цьому не втрачає міцності і жорсткості. Конкейв з плоским центром передбачає використання борда на рівних ділянках, а для утримання ноги на деці і запобігання зісковзування, на поверхні є спеціальне, чіпке напилення.
Амортизація підвіски досить жорстка і ідеально підійде для рівних і швидких доріг. Колеса з рівною текстурою мають жорсткість в 78А, чого достатньо для відмінного зчеплення з дорожнім покриттям. Завдяки такому оптимальному показнику, райдера не буде заносити на поворотах при високій швидкості.
Працюють колеса на топових підшипниках класу точності ABEC 9, зроблених з вуглецевої сталі. Така сталь сама по собі міцна і зносостійка, а завдяки високопрецизійної обробці компонентів, ці показники збільшуються в рази. Також високоточна обробка дозволяє виключити опір тертю, а отже і відсутність вібрацій на високій швидкості.
| Клас | Для початківців і просунутих райдерів |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Дека, матеріал | 1-ий і 7-ий шар бамбук, 2-6 шар Російський клен |
| Довжина деки | 117 см |
| Форма деки | Увігнута, звужений закруглений хвіст ("Pintail") |
| Платформа, підкладка | Поліуретан |
| Підвіска | Надміцна інвертована 50° 7 "(17,78 см)" Inverted truck", з 4-х мм матовим покриттям |
| Колеса | Поліуретанові 70х51 мм, 78а |
| Амортизатори | Литий поліуретан PUC 92А HR |
| Підшипники | ABEC 9 chrome |
| Гарантія | 6 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tempish |