








2 233 ₴
Скейтборд Tempish BUFFY 36" Pintail - скейт для початківців райдеров.
TEMPISH – широковідомий в Європі чеський бренд спортивних товарів. Основні напрямки бренду-це інлайнові роликові ковзани, льодові ковзани і хокейна амуніція, скейтборди.
Скейтборди Tempish – це товари топ-рівня з сучасним дизайном і виготовлені за кращими надійними технологіями згідно з усіма прийнятими нормами безпеки і якості!
| Основні | |
| клас | для початківців райдерів |
| Колір | чорний, синій |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Дека | |
| Дека, матеріал | ударостійкий поліпропілен |
| Розмір | 91,44 x 22,86 см |
| Форма деки | увігнута |
| Платформа | |
| Платформа, підкладка | |
| Підвіска | надміцний алюміній, 8,26 см |
| Колеса | поліуретанові 78а 65 х 51 мм |
| PU 82А | |
| ABEC 7 chrome | |
| гарантії | |
| Загальна | 6 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tempish |