







47 795 ₴
Завдяки інноваційному подвійному складанню ця портативна машина легко складається.
WalkingPad X21 тепер складається на 90° на додаток до попереднього складання на 180°, пропонуючи елегантний силует, який підкреслює його унікальні технології. X21 — ідеальна складна бігова доріжка для компактних приміщень, яка легко вписується в будь-яку кімнату вашого будинку.
Поручень для керування біговою доріжкою
WalkingPad X21 вдалося скласти на 90° на додаток до попереднього складання на 180°. Його струнка форма підкреслює унікальні технології. X21 — найкраща складна бігова доріжка для невеликих приміщень, яку можна легко розмістити в будь-якому місці вашого дому.
| Технічні параметри | |
| Назва продукту : | Подвійна складна бігова доріжка WalkingPad X21 |
| Двигун: | Безщітковий двигун |
| Матеріал панелі: | Акрилові |
| Матеріал корпусу: | ABS + алюмінієвий сплав |
| Підключення до панелі: | OLED екран |
| Номінальна потужність: | 918 Вт |
| Індикація дисплея: | Час, швидкість, відстань, калорії, кроки |
| Діапазон швидкостей: | 1 - 7,45 миль на годину / 12 км/год |
| Технологія подвійного складання: | ТАК |
| Розкладний розмір: | 39,6 * 27,99 * 55,9 дюймів / 1007 * 711 * 1420 мм |
| Розмір у складеному вигляді: | 39,6*27,99*8,86 дюймів/1007*711*225 мм |
| Обмеження ваги: | 240 фунтів / 110 кг |
| Зона бігу: | 18,1*47,6 дюймів/460*1210 мм |
| Інші функції: | Захист від перевантаження, автоматичний сон, функція блокування від дітей |
| Частота: | 50-60 Гц |
| Напруга: | 220В |
| Пакет включає в себе | |
| WalkingPad*1 | Шнур живлення*1 |
| Ключ безпеки *1 | Allan Wrench*1 |
| Диметикон *1 | |
| Деталі упаковки | |
| Вага нетто: | 81,57 фунтів / 37 кг |
| Вага брутто : | 92,59 фунтів / 42 кг |
| Додаткова опція | |
| ДОДАТОК: | Доступно для IOS і Android |
| Варіант кольору: | Світло-сірий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Тип | Електрична |