








5 299 ₴
4 928,07 ₴
Перенесіть найпопулярніший у світі вид спорту у свій дім за допомогою гри World Champs від STIGA у настільний футбол! Ця настільна футбольна гра дає вам контроль над гравцями, тож ви можете забивати голи за допомогою металевих важелів управління. На відміну від столів для настільного футболу, у вас є більший контроль над кожним гравцем і м’ячем, що забезпечує більш реалістичну передачу та удар по м'ячу. Футбольна гра STIGA швидко та легко збирається, тож ви можете одразу почати грати. Всі деталі замінюються. ТМ STIGA — це класичний шведський бренд, заснований у 1944 році, який сьогодні вважається світовим лідером у виробництві товарів для настільного тенісу. Ми з гордістю створюємо високоякісне обладнання для настільного тенісу для професіоналів, любителів і дітей. Також ми пропонуємо широкий асортимент спортивних товарів для активного відпочинку в приміщенні та на природі, адже активне життя – це хороше життя. Ви знайдете все, що вам потрібно, від професійних товарів для настільного тенісу та ракеток до снігоходів, самокатів і футбольних м’ячів, щоб уся родина могла насолоджуватися активним дозвіллям. Наш головний офіс знаходиться в Ескільстуні, Швеція, і ми маємо партнерів у понад 100 країнах світу.
Особливості:
Комплектація:
Для більшої довговічності та зберіганні в чистоті ігрової поверхні рекомендується використовувати чохли або сумки. Ми рекомендуємо використовувати сумку для настільної гри Stiga Gamebag (71-1145-99)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 931183 |
| Вага в упаковці | 5,8 кг |
| Вага | 4 кг кг |
| Вид | Настільний футбол |
| Вік | Від 6 років |
| Габарити упаковки | 96 × 51 × 9 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість гравців | 2 |
| Комплектація | Ігрове поле<br /> Механічні лічильники очок<br /> 2 команди гравців<br /> 2 м'ячі |
| Назва | Настільний футбол Stiga Game World Champs (71-1383-21) |
| Особливості | Для домашнього використання |
| Розміри | 95 × 49 × 12 см |
| Розміри ігрового поля | 94 × 50 см |
| Розділ | Спортивні настільні ігри |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Країна-вивідувач товару | Литва |
| Ціна | 539900 |
| Штрихкод | 7318681383217 |