
1 949 ₴
1 812,57 ₴
Набір для настільного тенісу Gewo Easy Clip — це саме те, що вам потрібно, щоб розпочати гру в настільний теніс, його легко одягати та знімати, коли стіл для настільного тенісу потрібно зберігати. Сітка для настільного тенісу Gewo Easy Clip підходить для більшості столів стандартного розміру та відрізняється професійним виглядом і довговічністю! Дуже компактна металева сітка з пластиковим покриттям, просте у використанні кліпсове кріплення. За допомогою гвинта регулювання висоти та петлі натягу сітки можна оптимально відрегулювати висоту та натяг сітки, г умові накладки захищають ваш стіл. Відповідає специфікаціям ITTF і DTTB
Торгова марка Joola один із найстаріших виробників у світі настільного тенісу. Заснована в Німеччині в 1952 році як виробник столів для настільного тенісу. На сьогоднішній час фірма випускає весь спектр тенісного обладнання, від ракеток до тенісних тренажерів. ТМ JOOLA є спонсором найбільших турнірів у світі, включаючи Олімпійські ігри, Чемпіонати світу та USA NTTC.
Стандарти, сертифікати : відповідає специфікаціям ITTF і DTTB, EN 14468-2 (цей стандарт встановлює вимоги до комплектів сіток, постійно або тимчасово прикріплених до столу для настільного тенісу)
Використання: приміщення
Кріплення: кліпсове
Вага : кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gewo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 931055 |
| Артикул для відтворення на сайті | 931055 |
| Вага в упаковці | 1,575 кг |
| Вага | 0,9 кг кг |
| Вид | Сітки |
| Габарити упаковки | 27 х 24 х 5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплект поставки | Сітка з кріпленням |
| Конструкція | Для закритих приміщень |
| Матеріал сітки | Бавовна |
| Назва | Сітка для настільного тенісу Gewo Easy Clip (19930000) |
| Наявність сертифіката ITTF | Немає |
| Регульоване натягування сітки | Є |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-вивідувач товару | Індія |
| Тип кріплення сітки | Швидке кріплення |
| Колір сітки | Чорний |
| Ціна | 2199.00 |