



52 499 ₴
Розкладний стіл для настільного тенісу Gewo CS Pro Compact Gewo CS Pro Compact ITTF для закритих приміщень — це найкращий вибір для використання в міжнародних, клубних і спортивних центрах. Він забезпечує першокласну довговічність і функціональність завдяки 25-міліметровій поверхні із найсучаснішою технологією покриття та добре продуманою системою транспортування та міцній сталевій рамі. Кожну половину стільниці можна переміщати на 4 колесах, 2 з яких оснащені гальмами. Тенісний стіл схвалений Міжнародною федерацією настільного тенісу (ITTF) і відповідає нормам безпеки. Стіл має чудові ігрові характеристики та ідеально підходить для професійних змагань.
Бренд GEWO успішно увійшов у світ настільного тенісу в 1956 році розпочавши виробництво тенісних столів. Знадобилося близько 10 років, щоб стати провідним виробником столів для настільного тенісу в Європі. У 1991 році компанія GEWO мала "друге народження", коли Франк Кошник (Frank Koschnick) і Вольфганг Сонс (Wolfgang Sohns) очолили компанію, зробивши наголос на виняткову якість продукції. Вони вивели GEWO в число найбільших тенісних брендів Німеччини і запропонували весь асортимент товарів для настільного тенісу найвищої якості.
Особливості:
Тенісний стіл сертифікований Міжнародною федерацією настільного тенісу (ITTF) для гри на офіційних змаганнях
Ігрова поверхня для швидкісної гри - Відчуйте захоплюючу гру з поверхнею столу товщиною 25 мм зі спеціальної деревини із покриттям антивідблиску. Стіл для настільного тенісу Gewo CS Pro Compact ITTF забезпечує рівномірний відскок м'яча, підвищуючи вашу загальну ефективність гри. Ідеально підходить для клубів з інтенсивним використанням.
Міцний та довговічний - Каркас тенісного стола Gewo CS Pro Compact ITTF виготовлений з металевого профілю шириною 60-мм, який забезпечує додаткову жорсткість ігрової поверхні під час інтенсивних матчів. Ця міцна конструкція гарантує довговічність, забезпечуючи тривале задоволення.

- продукція виготовлена в Німеччині, що є синонімом високих стандартів і технологій. Цей знак є одним із найшанованішим у світі позначенням походження товарів
У комплект постачання не входить сітка для настільного тенісу, що дозволяє індивідуально підібрати аксесуари найвищого рівня. Ми рекомендуємо сітку Gewo Net World Cup ITTF (19910000) сертифіковану Міжнародною федерацією настільного тенісу (ITTF) для гри на офіційних змаганнях.
Умови використання і зберігання: Стіл для настільного тенісу рекомендується розміщувати лише в сухих приміщеннях з вологістю до 60%, з гарною циркуляцією повітря . Слід уникати впливу сонячних променів і не експлуатувати на вулиці під сонцем та дощем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gewo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Складана |
| Конструкція | Для закритих приміщень |
| Вид | Столи |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Особливості | Сертифікований ITTF, Наявність коліщаток |
| Клас | ***** Для професіоналів |
| Розмір | 274 x 152,5 x 76 см |
| Артикул | 931061 |
| Країна-вивідувач товару | Німеччина |
| Габарити упаковки | 16 х 145 х 160 см |
| Комплект поставки | Стіл |
| Ціна | 51399.00 |
| Вага в упаковці | 119,5 кг |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Назва | Тенісний стіл Gewo CS Pro Compact ITTF Blue (94766500) |
| Колір поверхні стола | Синій |
| Артикул для відтворення на сайті | 931061 |
| Наявність сертифіката ITTF | Да |