






4 099 ₴
3 812,07 ₴
Сумка-візок Allround має всі переваги торгової марки ShoppingCruiser® - легкість, міцність, практичність, компактність. Дана модель універсальна та багатофункціональна. Сумка знімається з рами і є можливість носити на плечі. З трьох сторін оснащена світловідбивачами, в темноті вас будуть бачити велосипедисти та автомобілі.
Дякуючи надійній сумці-візку Allround для покупок від ShoppingCruiser® похід до магазину та на базар за продуктами принесе вам задоволення.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SHOPPINGCRUISER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930023 |
| Вага в упаковці | 3,3 кг |
| Вага | 1,2 кг кг |
| Габарити упаковки | 55 х 48 х 30 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | Однотонні моделі см |
| Матеріал | Aluminum + Polyester 600D |
| Обсяг | 41 л л |
| Особливості | Складна |
| Розміри | 100 x 44 x 35 см |
| Розміри в складеному вигляді | 50 x 44 x 25 см |
| Розміри сумки без шасі | 54 x 31 x 24 см |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Тип | Сумки-візки |
| Колір | Blue |
| Штрихкод | 8717253500653 |