






1 599 ₴
1 487,07 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TravelZ |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 927294 |
| Вага | 1,2 кг кг |
| Габарити упаковки | 95 х 52 х 12 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Обсяг | 175 л л |
| Особливості | Без коліс |
| Розміри | 92 x 50 x 38 см |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Black |
| Штрихкод | 8717253643473 |