







1 699 ₴
1 580,07 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TravelZ |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 927295 |
| Вага | 1,25 кг кг |
| Габарити упаковки | 105 х 45х 20 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Обсяг | 235 л л |
| Особливості | Без коліс |
| Розміри | 102 x 42 x 55 см |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Black |
| Штрихкод | 8717253643480 |