









1 799 ₴
1 673,07 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TravelZ |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 927753 |
| Вага | 1,2 кг кг |
| Габарити упаковки | 40 х 20 х 20 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Обсяг | 100 л л |
| Особливості | З бічною ручкою<br /> З верхньою ручкою<br /> Із зовнішньою кишенею |
| Розміри | 81 х 36 х 35 см |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Blue |
| Штрихкод | 8717253630930 |