









359 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Органайзер від польського бренду Springos допоможе розсортувати дрібні предмети, якими ви користуєтеся щодня, компактно та зручно зберігати невеликі речі в одному місці. Він суттєво економить місце на робочій поверхні, а також час на пошук необхідних засобів, інструментів та аксесуарів. У нього легко поміститься: косметика, прикраси, годинники, аксесуари для волосся, офісне приладдя, засоби гігієни.
Органайзер від Springos виготовлений із щільного пластику та має цілих 6 відділень різного розміру. Найменші можна успішно використовувати для зберігання найдрібніших предметів, таких як сережки, кільця, лак для нігтів або скріпки. У більші бічні секції легко помістяться кисті, парфуми чи ручки. Крім того, в коробі є висувний ящик, який зручно виймати та переносити. Маленькі тіні для повік, аплікатори, ватяні палички або ватяні диски завжди будуть під рукою. Сучасне пристосування виконує не тільки практичні, а також естетичні функції. Органайзер стане прикрасою та родзинкою будь-якого туалетного столика завдяки стильному вигляду та привабливому дизайну. Коробка дуже легко чиститься і миється універсальними миючими засобами, що дозволяє утримувати її в чистоті.
Популярний бренд Springos пропонує якісні товари для оптимізації простору. Коробка для прикрас, косметики та годинників стане справжнім помічником у будь-якому домі або підійде, як корисний і практичний подарунок.
ОСОБЛИВОСТІ:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 21 см |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | Польща кг |
| Вікова група | Бежевий |
| Гарантія | 14 днів |
| ДЕКОРИРОВАННЯ | 10 |
| Довжина, см | 21 |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Розміри: 21 x 10 x 10 см; Шухляда: 12 x 10 x 5 см |
| Жесткість коліс | Для косметики |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Призначення | Для аксесуарів; Універсальні |
| Особливості | Прямокутна |
| Подшипник | 10 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Поліпропілен |
| Форма | Прямокутна |
| ШИРИНА, СМ | 10 |
| см | Довжина |