









702 ₴
З допомогою органайзерів від польського бренду Springos, ви ідеально оптимізуєте внутрішній простір у себе вдома. Всі речі завжди будуть на своїх місцях, легкодоступні у будь-який час. Органайзер являється універсальними, найчастіше слугує для зберігання вмісту багажника авто, а також для дому (одягу, аксесуарів, дитячих іграшок).
Виріб у розкладеному вигляді має розміри 1 x 31 x 31 смта закривається кришкою на липучці. Виконаний з якісного поліестеру, а по краях конструкція посилена. Органайзер легко складати та розкладати, завдяки чому він простий й зручний в переміщенні. Класичні кольори чудово впишуться у будь-яке авто чи дім та однозначно не зіпсують загальний інтер'єр.
ОСОБЛИВОСТІ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 50 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | Польща кг |
| Вікова група | Чорний |
| Гарантія | 14 днів |
| ДЕКОРИРОВАННЯ | 16 |
| Довжина, см | 50 |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Розміри в складеному вигляді: 40 x 40 x 1 см |
| Жесткість коліс | Для дрібниць |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Призначення | Дитячі; Для аксесуарів; Для нижньої білизни; Для одягу. Для ременів; Універсальний |
| Особливості | Прямокутна |
| Подшипник | 31 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Полиэстер |
| Форма | Прямокутна |
| ШИРИНА, СМ | 31 |
| см | Довжина |