







302 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
З допомогою органайзерів від польського бренду Springos, ви ідеально оптимізуєте внутрішній простір у себе вдома. Всі речі завжди будуть на своїх місцях, легкодоступні у будь-який час. Органайзери являються універсальними, найчастіше слугують для зберігання білизни, шкарпеток та інших аксесуарів.
Картридж має розміри 7 x 7 x 30 см та розділений на 7 секцій. Виріб виконано з нетканого матеріалу, бічні стінки жорсткі, що робить конструкцію міцною та стійкою до вигинів. Органайзер легко складати та розкладати, завдяки чому він простий та зручний в переміщенні. Класичні кольори чудово впишуться у будь-яку шафу чи гардероб та однозначно не зіпсують загальний інтер'єр.
ОСОБЛИВОСТІ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | Польща кг |
| Вікова група | Коричневий |
| Гарантія | 14 днів |
| ДЕКОРИРОВАННЯ | 30 |
| Довжина, см | 30 |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Картридж 30 x 30 x 10 см разделен на 7 секций |
| Жесткість коліс | Для спідньої білизни |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Матеріал | 30 |
| Призначення | Для аксесуарів; Для нижньої білизни; Для одягу. Універсальний |
| Особливості | Квадратна |
| Подшипник | 10 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Полиэстер |
| Форма | Квадратна |
| ШИРИНА, СМ | 10 |
| см | Довжина |