









2 999 ₴
Драбина Rolser Escalera Brico 3 щаблі (BRI001) - сертифікована відповідно до європейського стандарту якості UNE-EN131. Максимальне навантаження - 150 кг. Модель рекомендована як для професійного, так і для домашнього використання. Драбина обладнана захистом від випадкового складання. Модель має три щаблі з антиковзною структурою. Зручна ергономічна полиця для інструментів із вбудованим гаком для навісного інвентарю. Опорні ніжки мають пластиковий захист, який перешкоджає небажаному ковзанню.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 928604 |
| Вага | 3,16 кг кг |
| Висота майданчика | 59 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стані | 130,3 см |
| Довжина в розсунутому стані | 59 см |
| Загальна висота | 130,3 см |
| Кількість ступенів | 3 |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Робоча висота | 259 см |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-вивідувач товару | Іспанія |
| Тип | Драбини |
| Ширина | 41,3 см см |
| Штрихкод | 8420812015030 |