



9 199 ₴
Велотренажер Everfit BFK Slim — це ідеальний вибір для домашніх тренувань, який поєднує в собі компактний дизайн, функціональність і надійність. Завдяки своїй складаній конструкції цей тренажер займає мінімум місця, що робить його відмінним рішенням для невеликих квартир чи приміщень. Він оснащений сучасними технологіями та пропонує широкий вибір можливостей для тренувань, забезпечуючи комфорт і ефективність. Everfit BFK Slim підходить для користувачів різного рівня підготовки, допомагаючи підтримувати фізичну форму, зміцнювати м’язи та покращувати кардіо-стан. Цей велотренажер стане вашим надійним помічником у досягненні спортивних цілей, дозволяючи тренуватися у зручний для вас час без необхідності відвідувати спортзал.
Особливості:
Рекомендації з використання тренажерів Toorx : З метою уникнення передчасного зносу або несправності, регулярно здійснюйте профілактичні перевірки тренажерів. Регулярно перевіряйте та змащуйте рухомі частини (напрямні, підшипники). Використовуйте спеціальні мастила для спортивного обладнання. Перевіряйте стан кріплень, болтів та інших деталей. У разі ослаблення – негайно затягніть їх.Для правильної установки та експлуатації бігової доріжки, велотренажера, гребного тренажера, орбітреку використовуйте килимки під тренажер Toorx Exercise Machines Mat.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Everfit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 931217 |
| Вага в упаковці | 19,5 кг |
| Вага | 17,8 кг кг |
| Вага маховика | 6 кг |
| Габарити упаковки | 118 x 43 x 23 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Сидіння з регулюванням по вертикалі |
| Вимірювання пульсу | Є |
| Клас | Home line (для домашнього використання) |
| Код виробника товару (MPN) | BFK SLIM |
| Кількість програм | Немає |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Особливості | Вимірювання пульсу <br /> Компенсатори нерівності підлоги <br /> Транспортувальні ролики <br /> Магнітна система навантаження<br /> Складаний дизайн <br /> LCD-дисплей <br /> Регульоване сидіння <br /> Подвійна ремінна система |
| Харчування тренажера | Батарейки |
| ПОКАЗАННЯ ДИСПЛЕЮ | Дистанція <br /> Час <br /> Калорії <br /> Швидкість <br /> Одометр |
| Програми | Немає |
| Розміри | 82 x 41 x 118 см |
| Регулювання | Сидіння |
| Розділ | Велотренажері |
| Стан | Вертикальні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Тип | Магнітні |
| Транспортувальні ролики | Немає |
| Рівні навантаження | 8 |
| Ціна | 10199.00 |
| Штрихкод | 8029975980034 |