




1 433 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Користувальницькі характеристики | |
| > | > |
| Вага | 6.20 cm кг |
| Доставка/ Оплата | Доставка 10-14 днів. Предоплата 10% |
| Максимальна вага навантаження | 600 кг |
| Місцевий масаж | Немає |
| Насос у комплекті | Немає |
| Пропорції | 48 x 40 x 6,2 cm |