
3 032 ₴
Турнік габарити, cм: 92х5х10,5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.50 см кг |
| Вага (Кг) | 2.60 кг |
| Вантажність | 180 кг |
| Доставка/ Оплата | Доставка 10-14 днів. Предоплата 10% |
| Захист від ослаблення | Немає |
| Подшипник | 5 см |
| Тип планки | для дверного отвору |
| Довжина | 92 см см |