









48 590 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Користувальницькі характеристики | |
| > | > |
| Аварійне гальмо | Да |
| Аудіовхід | Немає |
| Висота в розкладеному стані | 144.50 cm |
| Висота в складеному стані | 145 cm |
| Тримач для пляшок | Да |
| Тримач для планшета | Немає |
| Довжина в розкладеному стані | 140 cm |
| Довжина в складеному стані | 67 cm |
| Довжина ременя | 125 cm |
| Для тривалої ходьби | Да |
| Доставка/ Оплата | Доставка 10-14 днів. Предоплата 10% |
| Категорія | SC (згідно з EN957) |
| Кількість ступенів | 4 |
| Максимальна швидкість | 0 km/h |
| Максимальна вага користувача | 180 кг. |
| Максимальний нахил | 10 |
| Мінімальна швидкість | 0 km/h |
| Монітор серцевого ритму | Немає |
| Нагрудний ремінець у комплекті | Немає |
| Призначення | комерційна, клубна, домашня |
| Нахил колоди | вручну |
| Загальна кількість програм | 1 |
| Приймач нагрудного ремінця | Немає |
| Програма HRC | Немає |
| Ручна програма | Да |
| Збирання конструкції | Да |
| Система вирівнювання | Да |
| Тип бігової доріжки | Магнитно (механически) |
| Транспортні колеса | Да |
| Ширина в розкладеному стані | 76.50 cm |
| Ширина в складеному стані | 76.50 cm |
| Ширина ременя | 45 cm |