





30 260 ₴
Домашня вібраційна платформа inSPORTline Lotos
Вібраційна платформа inSPORTline Lotos - чудовий інструмент для формування тіла. Робота платформи заснована на генеруванні вібрацій, які викликають автоматичне скорочення м’язів, що призводить до їх ефективного посилення. Всього 5 хвилин тренувань із злегка зігнутими колінами в день дозволяють досягти вражаючих результатів. Пристрій дозволяє зміцнити всі групи м’язів. Окремі вправи описані в інструкції з експлуатації. Після введення ваги, зросту, статі та віку користувача платформа вимірює відсоток жиру в організмі. Отриманий результат можна порівняти з таблицею, що входить до набору. Вібраційна платформа inSPORTline Lotos призначена для будинкушнього використання.
Основні переваги:
Сучасний дизайн
Інтенсивні вертикальні вібрації зміцнюють м’язи
Це допомагає швидко та ефективно формувати та зменшувати масу тіла
Вібрації потроюють ефективність вправ
Унікальна платформа з зубчастою поверхнею знімає напругу з ніг, рук, сідниць і спини
Забезпечує швидку регенерацію після тренування
Ідеально підходить для бігунів, велосипедистів, лижників, фігуристів та інших спортсменів
Може використовуватися як допоміжний засіб при лікуванні ревматизму та інших захворювань кісток та суглобів (після консультації з лікарем)
Це покращує кровообіг
Це допомагає лікувати біль і скутість у суглобах і м’язах
Це покращує рівновагу та координацію
Ефективний у боротьбі з целюлітом
Він бореться зі стресом і депресією
Підтримує вироблення гормону росту
Ключові особливості:
Світлодіодний дисплей
Великі поручні
Нековзька гумова поверхня колодки
Інструкція з експлуатації містить інструкції щодо вправ
Комп’ютер відображає: час, швидкість, програму
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Кількість швидкостей вібрації | 50 |
| Користувальницькі характеристики | |
| > | > |
| Дисплей | Tak |
| Доставка/ Оплата | Доставка 10-14 днів. Предоплата 10% |
| Категорія користування | для дому |
| Кількість програм | 4 |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Потужність двигуна | 300 W |
| Параметри навчання | Інтегрований |
| Розміри вібраційної поверхні | 65 x 62 cm |
| Розміри пристрою | 67 x 64 x 140 cm |
| Система вирівнювання нерівностей підлог | Да |
| Тип вібрації | Вертикальний |
| Підсилювач плечей | Немає |
| Частота вібрації | 5,86-13,7 |