








38 944 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Користувальницькі характеристики | |
| > | > |
| Аварійне гальмо | Да |
| Аудіовхід | Немає |
| Вага бігової доріжки | 100.50 кг |
| Висота в розкладеному стані | 222 cm |
| Висота в складеному стані | 194 cm |
| Тримач для пляшок | Немає |
| Тримач для планшета | Немає |
| Довжина в розкладеному стані | 210 cm |
| Довжина після збирання | 135 cm |
| Для тривалої ходьби | Да |
| Доставка/ Оплата | Призупинено |
| Категорія | HC (згідно з EN957) |
| Кількість рівнів нахилу | 3 |
| Максимальна вага користувача | 130 кг. |
| Максимальний нахил ходової поверхні | 12.50 |
| Монітор серцевого ритму | Немає |
| Нагрудний ремінець | Немає |
| Нагрудний ремінець у комплекті | Немає |
| Призначення | Для дому |
| Програма HRC | Немає |
| Ручна програма | Да |
| Збирання конструкції | Немає |
| Система вирівнювання | Немає |
| Тип бігової доріжки | Магнитно (механически) |
| Транспортні колеса | Да |
| Колір свічки | Немає живлення |
| Ширина в розкладеному стані | 122 cm |
| Ширина в складеному стані | 76 cm |
| Ширина ременя | 43 cm |