


12 899 ₴
11 996,07 ₴
Joola I-PONG V200 — це повноцінний тренажер для настільного тенісу в інноваційному та сучасному дизайні. Тренажер пропонує чудове поєднання універсальності та простоти у використанні. Завдяки різним типам обертання та змінній частоті викиду м’яча, це ідеальний партнер для тренувань для всіх гравців у настільний теніс, які хочуть вивести свої навички на новий рівень.
Торгова марка Joola один із найстаріших виробників у світі настільного тенісу. Заснована в Німеччині в 1952 році як виробник столів для настільного тенісу. На сьогоднішній час фірма випускає весь спектр тенісного обладнання, від ракеток до тенісних тренажерів. ТМ JOOLA є спонсором найбільших турнірів у світі, включаючи Олімпійські ігри, Чемпіонати світу та USA NTTC.
Особливості:
Технічні характеристики:
Вага: 1,1 кг
Розміри: 47,63 x 27,94 см
Змінна частота викиду м’яча від 12 до 70 м'ячів/хвилину
Місткість: 100 м'ячів
Працює від адаптера змінного струму
У комплект постачання не входять м 'ячі для настільного тенісу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joola |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 931269 |
| Артикул для відтворення на сайті | 931269 |
| Вага в упаковці | 2 кг |
| Вага | 1,2 кг кг |
| Габарити упаковки | 27 x 31 x 31 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Ідеально підходить для любителів та клубних гравців, які хочуть покращити свою техніку ударів і час реакції |
| Комплект поставки | Тренажер-пушка для м'ячів<br /> Пульт дистанційного керування<br /> Блок живлення |
| Конструкція | Тренажер для настільного тенісу |
| Назва | Тренажер для настільного тенісу Joola I-PONG V200 (21127) |
| Особливості | Пульт дистанційного керування<br /> Змінна частота викиду м’яча від 12 до 70 м'ячів/хвилину<br /> Місткість : 100 м'ячів<br /> |
| Розмір | 47,63 x 27,94 х 27,94 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Ціна | 11999.00 |
| Штрихкод | 4002560211274 |