



394 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Кистьовий еспандер від польського бренду Springos- ідеальний аксесуар для тренування пальців, зап'ястя та передпліччя. Невеликий розмір тренажера дозволяє взяти його з собою та займатись навіть під час прогулянки, на відпочинку, роботі чи у корці в автомобілі.
Еспандер має ергономічну форму, а резинові вставки на рукоятці забезпечать надійний хват. Завдяки регульованому навантаженню силу опору можна змінювати в межах Польща-Стиснення кг. Таким чином його можна підлаштувати під індивідуальні потреби спортсмена. Також кистьові еспандери часто застосовують при реабілітації пальців та кистей рук.
ОСОБЛИВОСТІ:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Конструкція | Пружинна |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Кистьовий |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 20 см |
| Опір | 50 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | Сірий/Чорний кг |
| Вид | Клещи |
| Гарантія | 14 днів |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Сила опору: 20-50 кг |
| Матеріал | 12 |
| Розмір | 12 x 2.5 x 20 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| кг | Опір |
| см | Довжина |