


2 099 ₴
1 952,07 ₴
Сітка JOOLA PRO TOUR - це високоякісний набір для змагань, схвалений Міжнародною федерацією настільного тенісу (ITTF) і характеризується винятковою якістю та чудовим співвідношенням ціни та якості. Завдяки мікрогвинту регулювання висоти та міцній сітці з бавовни пропонується все необхідне для професійної гри в настільний теніс.
Торгова марка Joola один із найстаріших виробників у світі настільного тенісу. Заснована в Німеччині в 1952 році як виробник столів для настільного тенісу. На сьогоднішній час фірма випускає весь спектр тенісного обладнання, від ракеток до тенісних тренажерів. ТМ JOOLA є спонсором найбільших турнірів у світі, включаючи Олімпійські ігри, Чемпіонати світу та USA NTTC.
Стандарти, сертифікати : ITTF (Міжнародна федерація настільного тенісу)
Використання: приміщення
Кріплення: гвинтове
Вага : 0,6 кг
Особливості:
Схвалено ITTF: сітка схвалена Міжнародною федерацією настільного тенісу (ITTF) і тому відповідає найвищим стандартам для змагань.
Мікрогвинт регулювання висоти: дозволяє точно регулювати натяг сітки та висоту для забезпечення оптимальних умов гри.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Joola |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930952 |
| Артикул для відтворення на сайті | 930952 |
| Вага в упаковці | 1,7 кг |
| Вага | 1,2 кг кг |
| Вид | Сітки |
| Габарити упаковки | 27 х 24 х 7 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас | Професійні |
| Комплект поставки | Сітка з кріпленням |
| Конструкція | Для закритих приміщень |
| Матеріал сітки | Бавовна |
| Назва | Сітка для настільного тенісу Joola Pro Tour ITTF (31036) |
| Регульоване натягування сітки | Є |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Тип кріплення сітки | Гвинтове кріплення |
| Колір сітки | Чорний |
| Ціна | 2149.00 |
| Штрихкод | 4002560310366 |