









4 759 ₴
4 425,87 ₴
Приверніть до себе увагу з новою дорожньою сумкою Heys Puffer Black (30123-0001-00).
Надзвичайно жіночна та містка, вона створена для дівчат, які хочуть виглядати стильно та сучасно, як в повсякденному житті, так і під час подорожі, а також мати під рукою все необхідне. Ця сумка є зручною завдяки просторому внутрішньому відділенню, окремому зовнішньому відділенню для взуття на блискавці, кишені для пляшки з водою, прихованій передній кишені на блискавці та внутрішній кишені. Передбачено спеціальне кріплення – широкий пасок, за допомогою якого сумка міцно закріпиться на ручці валізи. В поїзді чи літаку вона знову буде з вами, оскільки вам не доведеться здавати її до багажного відділення.
Таке рішення однозначно імпонує тим, хто віддає перевагу трендовим рішенням і цінує багатофункціональність.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heys |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930925 |
| Вага | 1,2 кг кг |
| Габарити | 48 x 30,5 x 20,5 см |
| Габарити упаковки | 52 х 34 х 24 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Особливості | Ручна поклажа |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Black |
| Штрихкод | 665556047246 |