









33 999 ₴
31 619,07 ₴
Стіл для настільного тенісу Transport від німецького виробника JOOLA завдяки 8 транспортним коліщаткам є дуже мобільним і його легко переміщати. Він має пластину стільницю товщиною 19 мм і металевий каркас товщиною 30 мм, а також металеву основу з порошковим покриттям. Крім того, стіл Joola Transport має механізм складання з подвійною системою блокування. Стіл Joola Transport ідеально підходить для активного відпочинку, клубів або шкільних спортивних занять. Відповідає європейському стандарту EN 14468-1.
Торгова марка Joola один із найстаріших виробників у світі настільного тенісу. Заснована в Німеччині в 1952 році як виробник столів для настільного тенісу. На сьогоднішній час фірма випускає весь спектр тенісного обладнання, від ракеток до тенісних тренажерів. ТМ JOOLA є спонсором найбільших турнірів у світі, включаючи Олімпійські ігри, Чемпіонати світу та USA NTTC.
Ігрова поверхня для швидкісної гри - Відчуйте захоплюючу гру з поверхнею столу товщиною 19 мм зі спеціальної деревини із покриттям антивідблиску. Стіл для настільного тенісу Joola Transport забезпечує рівномірний відскок м'яча, підвищуючи вашу загальну ефективність гри. Ідеально підходить для клубів з інтенсивним використанням.
Міцний та довговічний - Каркас тенісного стола Joola Transport виготовлений з металевого профілю шириною 30х20мм мм, який забезпечує додаткову жорсткість ігрової поверхні під час інтенсивних матчів. Ця міцна конструкція гарантує довговічність, забезпечуючи тривале задоволення.
Стабільність ігрової поверхні - ніжки, що регулюються по висоті, забезпечують стабільну та рівну ігрову поверхню.
Легке транспортування - кожну половину стільниці Joola Transport можна переміщати на 4 поворотних коліщатках, що полегшує транспортування. Колеса з гумовим покриттям забезпечують стабільність і покращують мобільність, дозволяючи швидко позиціювати стіл.
Економія простору для зберігання - і нноваційний механізм складання з подвійною системою блокування (double anti-tip device), що запобігає перекиданню, дозволяє легко складати дві окремі половини столу, заощаджуючи цінний простір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joola |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930936 |
| Артикул для відтворення на сайті | 930936 |
| Вага в упаковці | 90 кг |
| Вага | 82 кг кг |
| Вид | Столи |
| Габарити упаковки | 160 х 146 х 13 cm |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина | ДСП см |
| Клас | **** Для просунутих гравців |
| Колір поверхні стола | Синій |
| Комплект поставки | Стіл, сітка, затискний механізм |
| Конструкція | Для закритих приміщень |
| Матеріал сітки | Бавовна |
| Назва | Тенісний стіл Joola Transport Blue (11271) |
| Особливості | Бічна крайка<br /> Наявність коліщаток <br /> Наявність сертифіката ITTF |
| Розмір | 274 x 152,5 x 76 см |
| Регульоване натягування сітки | Є |
| Стан | Складана |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Тип кріплення сітки | Швидке кріплення |
| Товщина стільниці | 19 мм мм |
| Колір сітки | Чорний |
| Ціна | 33999.00 |
| Штрихкод | 4002560112717 |